WER-ALS-185
Eurocode: WER-ALS-185
Glavista-nummer: WER-ALS-185
  • Productgroep: Ander hulpgereedschap
  • Materiaal: Roestvrij staal
  • Gewicht: 140 gr
  • Totale lengte: 185 mm
  • Snijlengte: 45 mm
  • Vulhoeveelheid: 15 ml
  • Kalibratie nodig: Nee
Retourneren en terugbetaling
Dankzij het fijn getande lemmet maakt de handige allesknipper zeer nauwkeurig en eenvoudig knippen van de volgende materialen mogelijk: rubber, kunststof, karton, papier, leer, kabel tot 2,0 mm, draad tot 2,0 mm, plaatstaal tot 0,8 mm en nog veel meer. Zeer solide en duurzame constructie.